Fotografski natječaj "Virka voli knjige"

Autor: Administrator , 30. 1. 2023.

Povodom Dana hrvatske knjige, Svjetskoga dana knjige te Noći knjige pozivamo vas na sudjelovanje u fotografskom natječaju "Virka voli knjige".

Riječ je o natječaju namijenjenu učenicima osnovnih i srednjih škola koji imaju između 8 i 17 godina te uživaju u dobroj fotografiji i još boljoj hrvatskoj knjizi. Cjelovitu informaciju pronađite u privitku.
    Potrebno je naglasiti da ovaj natječaj organizira Ogranak Matice hrvatske u Virovitici u suradnji s Gradskom knjižnicom i čitaonicom Virovitica, a nagradit će se tri najbolje fotografije.
   Od srca se veselimo radovima vaših učenika. Istaknimo zajedno radost i dobrobit čitanja!

Srdačno,
               članovi Ogranka Matice hrvatske u Virovitici

Više o natječaju i na poveznici:  https://maticavirovitica.wixsite.com/omhvirovitica/post/drugi-fotografski-natje%C4%8Daj-virka-voli-knjige

*Detalje i suglasnost pogledajte u privitku.

Priloženi dokumenti:
Virka_voli_knjige_-_natjecaj_2023..pdf (234.27 KB)