Roditeljski sastanci

Prvi roditeljski sastanak u PŠ Miljevci

Autor: Lareta Žubrinić, 4. 9. 2012.

Pozivamo Vas na 1. roditeljski sastanak u šk. god. 2011/12. koji će biti održan u prostorijama PŠ Miljevci, dana 7. rujna 2012. g.(petak) s početkom u 12.30 sati.

Za sastanak je predviđen sljedeći

DNEVNI RED:

1. Informacije vezane uz početak šk. g. 2012./13.:-raspored sati/izmjene!

- raspored inf. razgovora

- prijevoz učenika

- potrebni udžbenici i pribor

-osiguranje učenika

-popis lektire(po razredima)

-Olimpijski dan/Dani kukuruza

2. Upoznavanje roditelja s odredbama Pravilnika o ocjenjivanju, Pravilnika o kućnom redu, Pravilnika o pedagoškim mjerama(pohvalama, nagradama i kaznama)

3. Izbor predstavnika u Vijeće roditelja

4.Edukacija roditelja o temi“Zdrava i kvalitetna prehrana školaraca“

5.Pitanja i prijedlozi(eventualne izmjene osobnih podataka učenika/Sv. misa!,...)

Očekujući Vaš odziv, radujemo se susretu i nadamo dobroj suradnji s Vama i u ovoj školskoj godini!

Srdačan pozdrav!

UČITELJICE:

Jasmina Puškarić(1. i 2. r.)

Jasminka Stošić(3. i 4. r. )

U Miljevcima, 3. rujna 2012. g.